You may also like

BMW PURE DRIVE EXPERIENCE 2023, MD-BAVARIA
2023
Klient: MD-Bavaria Group
BMW PURE DRIVE EXPERIENCE 2019, Turiec
Klient: MD-Bavaria
2020
Roadshow, na ktorej si klienti spoločnosti MD-Bavaria Žilina pod vedením inštruktorov mali možnosť vyskúšať dynamiku nových modelov BMW X7, X5, M850i či Z4 cabrio a v THE PRIVATE ROOM by BMW sa zoznámiť v predpremiére s BMW 8 Gran Coupé v prostredí Valčianskej doliny a na cestách Turca.
EQC Roadshow 2019
Klient: Motorr Žilina s.r.o.
2019
Putovná prezentácia predstavujúca verejnosti nové vozidlo značky Mercedes-Benz EQC prišla do priestorov Aupark Žilina, aby v spolupráci s produktovými špecialistami spoločnosti Motorr Žilina oboznámila záujemcov s týmto zakladateľom kategórie elektrických vozidiel značky Mercedes-Benz.
Best of BMW, Slovakia ring
Klient: BMW Slovensko, Miracle Advertising
2020
Dvojdňové exkluzívne podujatie na okruhu Slovakia ring privítalo klientov dealerstiev BMW zo Slovenska a Čiech, ktorí mali možnosť vyskúšať si vozidlá BMW M8 a MINI John Cooper Works na závodnom okruhu, vozidlá BMW M Performance a elektrické MINI v Driving centre v disciplíne slalom, alebo škola šmyku na mokrom povrchu v Drifting and Handling Experience areáli. V PRIVATE ROOM by BMW mali účastníci možnosť v predpremiére zoznámiť sa s modelom BMW M4, víťazi ankety zviezť sa na racetrack taxi v podobe BMW M8 a MINI John Cooper Works GP.
Mercedes-Benz Roadshow 2023
Klient: Motorr Žilina
2023
Raňajky s hviezdou 2019
Klient: Motorr Žilina & Motorr Martin
2019
Tradičné podujatie dealerov vozidiel značky Mercedes-Benz, spoločností Motorr Žilina a Motorr Martin sa opäť konalo na Letisku Žilina v Dolnom Hričove, na ktorom sa mohli klienti zoznámiť s novými modelmi značky a vyskúšať si zručnosť v ovládaní vozidiel v disciplíne slalom, škola šmyku, alebo jazda v okolí letiska aj vo vozidlách v úprave AMG a Brabus.
BMW PURE DRIVE EXPERIENCE 2020, MD-Bavaria
Klient: MD-Bavaria Žilina, BMW Slovensko, Miracle Advertising
2020
Dvojdňová roadshow na cestách Turca, na ktorej si klienti spoločnosti MD-Bavaria Žilina pod vedením inštruktorov mali možnosť vyskúšať dynamiku aktuálne technologicky najvyspelejších vozidiel BMW v prevedení M Performance a plug-in hybrid – radu 2 Gran Coupé, BMW radu 3, BMW radu 5, BMW X1, BMW X2, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BMW X7, BMW Z4 a v THE PRIVATE ROOM by BMW sa zoznámiť v predpremiére s BMW 4 Coupé.
MINI John Cooper Works Day 2019
Klient: MINI Slovensko
2020
Podujatie na závodnom okruhu Slovakia ring priblížilo priaznivcom značky MINI športové verzie vozidiel s emblémom JCW, ktoré si mohli vyskúšať na závodnom okruhu, v disciplíne slalom, alebo v škole šmyku na mokrom povrchu. Zároveň to bolo miesto predpremiéry najvýkonnejšieho MINI histórie – MINI John Cooper Works GP.
Rolls-Royce Cullinan Black Badge debut in Slovakia
Klient: Rolls-Royce Motor Cars Prague a BMW Slovensko
2020
Predstavenie modelu Rolls-Royce Cullinan Black Badge v prostredí Vysokých Tatier – Štrbského Plesa a podhoria Tatier v slovenskej premiére, ktorú usporiadala spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars Prague, ocenená cenou Dealer Awards za rok 2019 ako Best European Dealer.
BMW PURE DRIVE EXPERIENCE 2020, Bavaria TT
Klient: Bavaria TT, BMW Slovensko, Miracle Advertising
2020
Roadshow, na ktorej si klienti spoločnosti Bavaria TT so sídlom v Trnave pod vedením inštruktorov mali možnosť vyskúšať dynamiku aktuálne technologicky najvyspelejších vozidiel BMW – radu 2 Gran Coupé, BMW radu 3, BMW radu 5, BMW X1, BMW X2, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BMW X7, BMW Z4 a v THE PRIVATE ROOM by BMW sa zoznámiť v predpremiére s BMW 4 Coupé.
Back to Top